Murder Mystery

“Murder mystery” – pasaulyje populiarus detektyvinis žaidimas, kurio metu kiekvienas vakaro dalyvis galės pasijusti sekliu, detektyvu ir atrasti savo naujas savybes. Vakaro metu vienas dalyvis (t.y. mūsų aktorius) paslaptingai “miršta”, o greitai įsiplieskusią paniką keičia jausmas, kad “piktadarys” sukiojasi tarp mūsų.

Pagrindinis tikslas – išnarplioti šią painią bylą ir susekti “nusikaltėlį”. Kiekvienas dalyvis gauna savo vardo kortelę, rolę ir elgsenos tipo aprašymą. Kolega keistai kikena arba nepaliaujamai Jums mirksi? Tai – ženklas, kuris Jums gali padėti išnarplioti bylą ir atsakyti į pagrindinį klausimą “Kur dingo vakaro svečias?”.

Šis žaidimas – interaktyvi vakarėlio pramoga, leidžianti mėgautis laisvumo jausmu, nes kiekvienas dalyvis kuria savo strategiją. Viso vakaro metu bendraudami tarpusavyje ir ieškodami atsakymų judėsite tikslo link.

Kortelėse yra pateikiamos situacijos, kad vienas ar kitas dalyvis elgiasi vienaip ar kitaip, t.y. sako tiesą tik tuomet, kai primerkia kairę akį, o jo kolega, tikras kovotojas už tiesą, niekada nemeluoja, kai sėdi pakreipęs galvą į dešinę. Taip kiekvienas žaidėjas gali vaidinti savo vaidmenį ir bendrauti su visais vakarėlio svečiais nevaržomas.

Kiekvienas žaidimas yra atskira koncepcija, o scenarijus yra sukuriamas Jums atsižvelgiant į poreikius, kolegų charakterio bruožus, įtraukiant šmaikščias frazes iš darbinių pokalbių ir pan.

Comments are closed.